Požadovaná stránka:
http://www.novyzeland.cz/pruvodce/
nebyla nalezena.

Náš tip - Cookovy Ostrovy

Opravdový tropický ráj v Jižním Pacifiku. Čtyři hodiny letu z novozelandského Aucklandu nebo deset hodin z Los Angeles. Ať už zůstanete po příletu na hlavním ostrově Rarotonga nebo přeletíte na některý z menších ostrůvků, například na Aitutaki, ze kterého je náš snímek, všude najdete nádherné laguny s průzračnou vodu, pestrou přírodu a neustále usměvavé místní obyvatele. Cesta na ostrovy může být příjemným doplněním pobytu na Novém Zélandu, ale může být i zastávkou na cestě kolem světa.
 

Najdeme vám tu nejlepší letenku

Kombinací jak doletět do Austrálie, na Zéland nebo do Pacifiku je nespočet. Můžete si vybrat místo odletu, leteckou společnost, cestovní třídu, směrování, zastávku cestou tam nebo zpět. Výsledkem by měla být letenka, která bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům a prefencím. V naší kanceláři si s těmito kombinacemi “hrajeme” už více než 15 let. Svěřte nám své plány a my i vám najdeme tu nejlepší možnost.
 

Vánoční nabídka letenek do Austrálie, na Zéland a Fiji

Úterý 16. 12. 2014
Do konce roku 2014 Vam nabízíme zvýhodněné ceny letenek do Sydney (AUS), Aucklandu (NZ) a Nadi (FIJI) se společností Korean air. Místo příletu a odletu je možné kombinovat. Například letenka s příletem na Fiji a odletem ze Zélandu je za 26 327 Kč. Nabídka platí pro odlety od 1.3. do 18.6.2015
celý článek...

Víza do Austrálie k letenkám zdarma !

Neděle 23. 11. 2014
Ke každé letence do Austrálie zakoupené u nás nabízíme automaticky zdarma vyřízení víza do Austrálie. Jde o vícevstupové vízum s platností jeden rok od vydání, umožňující turistické nebo služební cesty do Austrálie  s maximální délkou jednoho pobytu 3 měsíce. Platí i pro letenky na Nový Zéland nebo do Pacifiku se zastávkou v Austrálii.
celý článek...

Zéland za 22 790 Kč

Neděle 23. 11. 2014
Jestliže plánujete-li cestu na Nový Zéland v konkrétním termínu, nepočítáte se změnou zpátečního data a hledáte co nejlepší cenu, nabízíme vám letenku se společnostmi Austrian Airlines a Air New Zealand s přestupem ve Vídni a Tokiu. Je dokonce možné přiletět do Christchurch a odlétat z Aucklandu. Cena zpáteční letenky je 22 790 Kč včetně všech poplatků.
celý článek...Od roku 1997, kdy jsme ve Frýdku-Místku otevřeli naši kancelář, se specializujeme na zajišťování individuálních cest ať už soukromých nebo služebních. Jsme schopni připravit cestu kamkoliv do světa nebo nabídnout samostatné cestovní služby - letenky, víza, ubytování, půjčení auta, přípravu programu. Postupně jsme také vytvořili 4 specializované weby zaměřené na naše hlavní destinace: www.NovyZeland.cz pro cesty na Nový Zéland a do dalších destinací v oblasti Jižního Pacifiku, www.Dubai.cz pro cesty do Spojených Arabských Emirátů, Ománu a dalších zemí na Arabském poloostrově, www.doRuska.cz pro Rusko a další postsovětské země a www.JizniAmerika.info pokrývající celý jihoamerický kontinet.

Další weby: www.doruska.cz | www.novyzeland.cz | www.dubai.cz | www.jizniamerika.info |  Všechna práva vyhrazena (c) 2012 | admin | realizace nextWEB