Požadovaná stránka:
http://www.novyzeland.cz/pruvodce/
nebyla nalezena.

Náš tip - Cookovy Ostrovy

Opravdový tropický ráj v Jižním Pacifiku. Čtyři hodiny letu z novozelandského Aucklandu nebo deset hodin z Los Angeles. Ať už zůstanete po příletu na hlavním ostrově Rarotonga nebo přeletíte na některý z menších ostrůvků, například na Aitutaki, ze kterého je náš snímek, všude najdete nádherné laguny s průzračnou vodu, pestrou přírodu a neustále usměvavé místní obyvatele. Cesta na ostrovy může být příjemným doplněním pobytu na Novém Zélandu, ale může být i zastávkou na cestě kolem světa.
 

Najdeme vám tu nejlepší letenku

Kombinací jak doletět do Austrálie, na Zéland nebo do Pacifiku je nespočet. Můžete si vybrat místo odletu, leteckou společnost, cestovní třídu, směrování, zastávku cestou tam nebo zpět. Výsledkem by měla být letenka, která bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům a prefencím. V naší kanceláři si s těmito kombinacemi “hrajeme” už více než 15 let. Svěřte nám své plány a my i vám najdeme tu nejlepší možnost.
 

Víza do Austrálie k letenkám zdarma !

Úterý 1. 3. 2016
Ke každé letence do Austrálie zakoupené u nás nabízíme automaticky zdarma vyřízení víza do Austrálie. Jde o vícevstupové vízum s platností jeden rok od vydání, umožňující turistické nebo služební cesty do Austrálie  s maximální délkou jednoho pobytu 3 měsíce. Platí i pro letenky na Nový Zéland nebo do Pacifiku se zastávkou v Austrálii.
celý článek...

Přelety po Jižním Pacifiku za výhodné ceny

Pondělí 1. 2. 2016
K letenkám do Austrálie nebo na Nový Zéland se společností Cathay Pacific vám nabídneme velmi zajimavé ceny do řady míst v Jižním Pacifiku - Fiji, Cookovy ostrovy, Vanuatu, Samoa nebo Tahiti. Počet letů není omezen a destinace je možné různě kombinovat. Napište nám, rádi vám pošleme ocenění vašich cestovních plánů.
celý článek...

Na Zéland Dreamlinerem

Úterý 27. 10. 2015
Poté co polská společnost LOT začala provozovat přímou linku Varšava - Tokio se objevilo nové zajímavé spojení do Aucklandu, které má všechny dlouhé lety operované Boeingem 787. Zejména na zpáteční cestě je spojení velmí rychlé, s minimálním čekáním.
 
celý článek...

Zéland za 22 490 Kč

Sobota 1. 8. 2015
Jestliže plánujete-li cestu na Nový Zéland v konkrétním termínu, nepočítáte se změnou zpátečního data a hledáte co nejlepší cenu, nabízíme vám letenku se společnostmi Austrian Airlines a Air New Zealand s přestupem ve Vídni a Tokiu. Cena zpáteční letenky je 22 490 Kč včetně všech poplatků.
celý článek...Od roku 1997, kdy jsme ve Frýdku-Místku otevřeli naši kancelář, se specializujeme na zajišťování individuálních cest ať už soukromých nebo služebních. Jsme schopni připravit cestu kamkoliv do světa nebo nabídnout samostatné cestovní služby - letenky, víza, ubytování, půjčení auta, přípravu programu. Postupně jsme také vytvořili 4 specializované weby zaměřené na naše hlavní destinace: www.NovyZeland.cz pro cesty na Nový Zéland a do dalších destinací v oblasti Jižního Pacifiku, www.Dubai.cz pro cesty do Spojených Arabských Emirátů, Ománu a dalších zemí na Arabském poloostrově, www.doRuska.cz pro Rusko a další postsovětské země a www.JizniAmerika.info pokrývající celý jihoamerický kontinet.

Další weby: www.doruska.cz | www.novyzeland.cz | www.dubai.cz | www.jizniamerika.info |  Všechna práva vyhrazena (c) 2012 | admin | realizace nextWEB