Nový Zéland

Ať už se chystáte na Nový Zéland, do Austrálie nebo na některý z ostrovů v Jižním Pacifiku, vždy vám můžeme nabídnout letenku z Evropy, místní přelety, půjčení auta, zajištění ubytování a pomoc s přípravou plánu cesty.

Letenky

prodej letenek tvoří největší část naší činnosti. Samozřejmě nejen na Nový Zéland, ale doslova do celého světa. Díky rezervačním systémům Amadeus a Galileo vám můžeme najít a nabídnout letenku odkudkoliv kamkoliv. A okamžitě vám ji můžeme také zarezervovat a vystavit. 

Víza do Austrálie k letenkám zdarma !

Středa 1. 11. 2017
Ke každé letence do Austrálie zakoupené u nás nabízíme automaticky zdarma vyřízení víza do Austrálie. Jde o vícevstupové vízum s platností jeden rok od vydání, umožňující turistické nebo služební cesty do Austrálie  s maximální délkou jednoho pobytu 3 měsíce. Platí i pro letenky na Nový Zéland nebo do Pacifiku se zastávkou v Austrálii.
celý článek...

Přelety po Jižním Pacifiku za výhodné ceny

Úterý 31. 10. 2017
K letenkám do Austrálie nebo na Nový Zéland se společností Cathay Pacific vám nabídneme velmi zajimavé ceny do řady míst v Jižním Pacifiku - Fiji, Cookovy ostrovy, Vanuatu, Samoa nebo Tahiti. Počet letů není omezen a destinace je možné různě kombinovat. Napište nám, rádi vám pošleme ocenění vašich cestovních plánů.
celý článek...Od roku 1997, kdy jsme ve Frýdku-Místku otevřeli naši kancelář, se specializujeme na zajišťování individuálních cest ať už soukromých nebo služebních. Jsme schopni připravit cestu kamkoliv do světa nebo nabídnout samostatné cestovní služby - letenky, víza, ubytování, půjčení auta, přípravu programu. Postupně jsme také vytvořili 4 specializované weby zaměřené na naše hlavní destinace: www.NovyZeland.cz pro cesty na Nový Zéland a do dalších destinací v oblasti Jižního Pacifiku, www.Dubai.cz pro cesty do Spojených Arabských Emirátů, Ománu a dalších zemí na Arabském poloostrově, www.doRuska.cz pro Rusko a další postsovětské země a www.JizniAmerika.info pokrývající celý jihoamerický kontinet.

Další weby: www.doruska.cz | www.novyzeland.cz | www.dubai.cz | www.jizniamerika.info |  Všechna práva vyhrazena (c) 2012 | admin | realizace nextWEB