Nový Zéland

Ať už se chystáte na Nový Zéland, do Austrálie nebo na některý z ostrovů v Jižním Pacifiku, vždy vám můžeme nabídnout letenku z Evropy, místní přelety, půjčení auta, zajištění ubytování a pomoc s přípravou plánu cesty.

Náš tip - Cookovy Ostrovy

Opravdový tropický ráj v Jižním Pacifiku. Čtyři hodiny letu z novozelandského Aucklandu nebo deset hodin z Los Angeles. Ať už zůstanete po příletu na hlavním ostrově Rarotonga nebo přeletíte na některý z menších ostrůvků, například na Aitutaki, ze kterého je náš snímek, všude najdete nádherné laguny s průzračnou vodu, pestrou přírodu a neustále usměvavé místní obyvatele. Cesta na ostrovy může být příjemným doplněním pobytu na Novém Zélandu, ale může být i zastávkou na cestě kolem světa.
 

Najdeme vám tu nejlepší letenku

Kombinací jak doletět do Austrálie, na Zéland nebo do Pacifiku je nespočet. Můžete si vybrat místo odletu, leteckou společnost, cestovní třídu, směrování, zastávku cestou tam nebo zpět. Výsledkem by měla být letenka, která bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům a prefencím. V naší kanceláři si s těmito kombinacemi “hrajeme” už více než 15 let. Svěřte nám své plány a my i vám najdeme tu nejlepší možnost.
 

Podzimní nabídka Korean air - Auckland za 25 090 Kč

Úterý 23. 5. 2017
Pro odlety od 1.9. do 10.12. nabízíme zpáteční letenku z Prahy do Aucklandu za 25 090 Kč. Jde o cestu jen s jedním  přestupem s leteckou společností Korean air. Odlet zpět musí být do 3 měsíců po odletu z Prahy.
Letenky je nutné vystavit do 10.6.
celý článek...

Víza do Austrálie k letenkám zdarma !

Středa 1. 3. 2017
Ke každé letence do Austrálie zakoupené u nás nabízíme automaticky zdarma vyřízení víza do Austrálie. Jde o vícevstupové vízum s platností jeden rok od vydání, umožňující turistické nebo služební cesty do Austrálie  s maximální délkou jednoho pobytu 3 měsíce. Platí i pro letenky na Nový Zéland nebo do Pacifiku se zastávkou v Austrálii.
celý článek...

Přelety po Jižním Pacifiku za výhodné ceny

Středa 1. 2. 2017
K letenkám do Austrálie nebo na Nový Zéland se společností Cathay Pacific vám nabídneme velmi zajimavé ceny do řady míst v Jižním Pacifiku - Fiji, Cookovy ostrovy, Vanuatu, Samoa nebo Tahiti. Počet letů není omezen a destinace je možné různě kombinovat. Napište nám, rádi vám pošleme ocenění vašich cestovních plánů.
celý článek...Od roku 1997, kdy jsme ve Frýdku-Místku otevřeli naši kancelář, se specializujeme na zajišťování individuálních cest ať už soukromých nebo služebních. Jsme schopni připravit cestu kamkoliv do světa nebo nabídnout samostatné cestovní služby - letenky, víza, ubytování, půjčení auta, přípravu programu. Postupně jsme také vytvořili 4 specializované weby zaměřené na naše hlavní destinace: www.NovyZeland.cz pro cesty na Nový Zéland a do dalších destinací v oblasti Jižního Pacifiku, www.Dubai.cz pro cesty do Spojených Arabských Emirátů, Ománu a dalších zemí na Arabském poloostrově, www.doRuska.cz pro Rusko a další postsovětské země a www.JizniAmerika.info pokrývající celý jihoamerický kontinet.

Další weby: www.doruska.cz | www.novyzeland.cz | www.dubai.cz | www.jizniamerika.info |  Všechna práva vyhrazena (c) 2012 | admin | realizace nextWEB